הזמנת רכש תוכנה ארגונית

icon

הזמנת רכש תוכנה ארגונית עבור משתמשי Windows היא תוכנית עסק המספק ניהול קל ומהיר של כל מכירות והזמנות רכש עבור ארגונים שלך עם שגיאת נתונים רשומות הכניסה חופשית. הפונקציונליות מראש של התוכנה ת.ד. חוסך זמן בחיפוש שלך מפני כל צו הקנייה המקומי, המכירה המסירה, כדי חשבונית, ספקים, קבלת תפיסת צורות ותבניות ריק או באמצעות כל כלי של Microsoft Office כולל תבנית MS חשבונית המילה מדגם ליצור מוצרי פו טופס הזמנה . השתמש הזמנת רכש תוכנה ארגונית ליצור ולהדפיס תקן גנרי הזמנות רכש להדפסה, פריסות של הסדר חוזי רכישה או טופס אישור עבור העסק שלך במהירות ובקלות..

החשבונאות תוכנה פיננסיים (Standard Edition)

icon

תקן חשבונאות תוכנה פיננסית היא תוכננה ופותחה כדי לפקח ולעקוב אחר המלאי, מניות, הכנסה ופרטים חשבון של ארגון העסק שלך. תוכנה עסקית מקצועית מדויקת מכין את ספרי החשבונות כללי, חיובים ודוחות פיננסיים שונים של מפעל כלשהו. תוכנית חשבונאות אוטומטי מטפל בקלות חשבונות מרובים בו זמנית מספק הפתרון הטוב ביותר לטיפול ידנית של רשומות פיננסיות ובכך מסייע בניתוח הצמיחה הכוללת של העסק שלך.

החשבונאות פיננסית תוכנה עם תמיכה ברקוד (Enterprise Edition)

icon

תהתוכנה Enterprise חשבונאות היא כלי מתקדם המשמש לניהול אוטומטי ומדויק של הפרטים מלאי המניות של החברה, עם תמיכה תכונה ברקוד מתקדם להפקת. השירות חיוב אלקטרוניים תוכנת ניהול חשבונות יש עיבוד מהיר, מפחית את יתירות הנתונים, לחסוך זמן, לארגן רב של לקוחות הרשומות ומדויק מכין את פנקס הדוחות להשלים יש ניתוח הכספיים והחשבונאיים מדויק עבור כל הפירמות קטן או גדול.

תווית ברקוד Maker תוכנה (סטנדרטי)

icon

תתווית ברקוד תוכנה Maker הוא פתרון חסכוני, פשוט וגמיש ליצור המקצועית והעסקית מדבקות ברקוד ידידותי לחיצות עכבר בלבד. ברקוד מתקדם תומך תמונה גנרטור השירות העיקריים לינארית גופן ברקוד 2D סטנדרטים כולל Codabar, Code39, קוד 128, קוד QR, וכו 'MICR קריא בקלות על ידי כל סורקי ברקוד ומדפסות הגדולות. Enhanced ברקוד התוכנה פונקציונליות תמיכה רב יצירת תווית ברקוד מתאים לכל קטן לארגונים עסקיים גדולים.

תווית ברקוד Maker תוכנה (Professional)

icon

מהדורת Professional של התוכנה תווית ברקוד Maker תומך דור קל לשימוש מדבקות ברקוד שימוש בגופנים ברקוד 2D לינארית. תוכנה פשוטה מספק את כל הדרוש למילוי ברקוד וסימון עבור משתמשים חדשים, משתמשים מנוסים וכן מפתחים שימושי לצרכים תעשייתיים שונים. תוכנת ברקוד מאפשר לך לעצב ולהדפיס איכותיים וצבעוניים קוד תוויות בר בסגנון המשתמש שצוין עם ברקוד זמינים עיצוב תצוגה.

תמתכנן העובד תוכנה

icon

מתכנן תוכנה העובד מיומן לתזמן ולנהל את הפעילויות היומיומיות של העסק שלך חברי הצוות באופן מאורגן. עכשיו כל משימה מסובכת שלך לניהול נוכחות של עובדים, משמרות, חופשה, עלים, סיור & אימונים, פגישות, פרטים שכר ושאר פעילויות בעבודה היומיומית ניתן לנהל בקלות עם השימוש בתוכנה קל ופשוט יותר rostering הצוות.

שכיר סיור תוכנת ניהול הדרכה

icon

מקצועי וקל לשימוש סיור שכיר תוכנת ניהול הדרכה לנהל סיור החברה ולוחות זמנים עם תוכנית האימונים הטובה ביותר. מאפשר למקבלי החלטות עסקיות להתמקד עושה מה מביא רוב ערך לארגון באמצעות יצירת סיור עובד יעיל וזמן שולחן אימונים בתאגיד צמיחה איזון ללא מאמצים מיותרים מומחה ידע נדרש.

כרטיס Maker תוכנה עיצוב תווית

icon

מקבל את האיכות הטובה ביותר ואת הגבוהה ביותר תעודות תקן ותוויות המותאמים לצרכים העסקיים הספציפיים שלך בלי שום עזרה או סיוע מומחה. עשה זאת בעצמך כרטיס בעיצוב תוכנית עיצוב וליצור תעודות זהות מקצועית, לוגואים, כרטיסי ביקור, מדבקות, תגים, נייר מכתבים כנדרש במתכונת אישית. השימוש יצרנית תעודת זהות חוסך זמן יקר וכסף הנדרשים תוך התייחסות ספקי שירות יקר כדי לקבל את תוויות מעוצב מאמצים מינימליים.